САЙТ ЗЛАМАНИЙ ЗЛОВМИСНИКАМИ, ЗАХОДЬТЕ, МАТЕРІАЛИ БУДУ ВІДНОВЛЮВАТИ!

Головна » Статті » Довідник школяра. Готуємось до ЗНО » Готуємось до ЗНО: Власне висловлення (твір- роздум)

Жінка — не лише тло для чоловічої життєдіяль-ності, об’єкт його пристрастей і намірів. (Л. Таран

Жінка — не лише тло для чоловічої життєдіяль-ності, об’єкт його пристрастей і намірів. (Л. Таран)

 

    • Біблії, давньому літописі людства, сказано, що Бог ство-рив жінку з ребра чоловіка і сказав, що вона іменуватиметься жінкою, бо взята вона з чоловіка… «Тому залишить чоловік батька й матір свою, і пристане до дружини своєї, і стануть вони одним тілом». У цьому немає нічого поганого. Це чудо-во, коли два люблячих серця створюють сім’ю, дають світу нових людей. Так повторюється з покоління в покоління.

 

  • цьому сенс людського життя. Спочатку були задумані теп-лі відносини в сім’ї: дружина повинна була шанувати свого чоловіка, а він, відповідно, мусив берегти її. Однак зі століт-тями відносини чоловіка і жінки зазнали серйозних змін.

 

Протягом земної історії ми знаємо, що чоловіки завжди займали чільне місце в суспільстві. У багатьох країнах жін-ки були безправними, а в арабських країнах вони залиша-ються такими і сьогодні.

 

Жіноча емансипація — питання дискусійне. Розвинені капіталістичні країни настільки звикли до жіночого праг-матизму, що питання доцільності жіночої емансипації там виглядатиме абсурдно. На Сході, навпаки, нікому на думку не спаде обтяжувати жінок обов’язками чоловіків.

 

А якщо подивитися на сучасну жінку незалежно від при-належності до тієї або іншої країни…

 

Хочеться згадати слова пісні: «А жінка жінкою буде: і мати, й сестра, і дружина. Укладе вона й розбудить і дасть на дорогу вина. Обійме і чоловіка, і сина. Підніме на самому краю…» Так, дійсно, жінка — це і мати, і дружина, і сестра, і дочка (що стосується сімейних відносин).

 

XX століття кардинально змінило зовнішність жінки. Світ отримав в особі жінки великих учених і політичних діячів. Ким є жінка в сучасному суспільстві? Та ким завгод-но! Космонавтом, льотчиком, ученим, сталеваром, археоло-гом…. Навіть президентом країни! Для сучасної жінки немає ніяких обмежень ні у виборі професії, ні у виборі посади. «Слабка стать» домоглася рівноправності. Добре це чи пога-но? Історія розсудить…

Категорія: Готуємось до ЗНО: Власне висловлення (твір- роздум) | Додав: uthitel (26.07.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]